Tisk
18:30-19:00
u
13:00-13:15
u
10:00-10:15
u
9:00-9:30
u
16:00-0:00
HC Dynamo
REKLAMY

6:30-7:30
SD
9:00-9:15
u
12:00-12:30
u
19:00-19:15
u
19:15-20:15
Kraso Polárky
17:15-18:45
Bruslení
18:45-19:00
u
18:00-19:00
HC Kurz
17:15-18:45
Bruslení
19:00-19:15
u
14:30-16:30
Sledge
Karlovy Vary
8:45-9:30
JUN
7:45-8:30
JUN
7:30-8:00
u
16:00-16:15
u
18:00-19:00
HC Kurz
7:45-8:00
u
17:45-18:00
u
16:30-18:30
Sledge
Litvínov
5:00-10:00
Technická příprava
20:15-20:30
u
17:00-17:15
u
20:30-20:45
u
8:00-12:00
Bruslení školy
8:00-12:00
Bruslení školy
19:15-20:30
I.liga ženy
trénink
16:15-17:45
Kraso solo
17:00-17:15
u
17:45-18:00
u
16:15-17:45
Kraso solo
16:00-16:15
u
18:45-19:00
u
9:00-10:30
Výuka bruslení
9:00-10:30
Výuka bruslení
8:45-9:00
u
8:45-9:00
u
10:30-10:45
u
10:30-10:45
u
11:30-11:45
u
5:00-0:00
FIBA EUROPE CUP
ALBA FEHÉRVÁR / Second Round - Group O / 20:15 hod.
19:00-0:00
Technická příprava
10:00-12:00
Technická příprava
12:00-17:15
KULIČKIÁDA SMÍCHU
17:15-18:15
u
7:00-8:15
2007
10:00-10:30
A
15:00-16:00
2009/10
17:45-18:45
SD
6:45-7:00
u
8:15-8:45
u
14:45-15:00
u
14:00-14:15
u
15:00-15:15
u
16:15-16:30
u
17:30-17:45
u
18:45-19:00
u
14:15-14:30
u
15:45-16:00
u
16:30-17:00
u
13:30-14:45
2008
14:15-14:30
u
13:15-13:30
u
12:45-14:00
2008
14:15-15:30
2007
14:15-14:45
2005
12:30-12:45
u
14:00-14:15
u
15:15-15:45
u
17:00-17:30
MD
10:00-11:15
A
9:30-10:00
u
15:30-15:45
u
14:45-15:00
u
10:00-11:30
A
19:00-20:00
JUN
20:15-21:15
Veteráni
21:15-21:30
u
20:00-20:15
u
17:15-20:15
A
A - Třinec
16:30-17:00
A
17:00-17:15
u
9:00-10:30
2008
Minihokej
10:30-12:00
2009
Minihokej
12:00-14:00
2006
2006 - Choceň
14:00-16:00
2004
2004 - Choceň
11:15-12:00
u
16:00-16:30
u
8:45-9:00
u
12:00-12:30
u
12:00-14:00
2007
2007 - M. Třebová
11:45-12:00
u
14:00-14:30
u
9:30-10:00
A
9:15-11:15
A
8:15-9:30
Rodiče s dětmi
9:30-10:00
u
8:00-8:15
u
14:30-15:45
2008
18:00-19:00
JUN
16:45-17:45
A
17:45-18:00
u
16:30-16:45
u
9:30-10:00
u
8:00-8:45
JUN
7:45-8:00
u
10:00-11:00
A
12:00-12:30
u
10:00-11:30
A
9:30-10:00
u
11:30-11:45
u
15:45-16:00
u
16:00-17:00
JUN
15:30-16:00
u
19:00-20:00
MD
20:00-20:15
u
6:15-6:30
u
7:30-7:45
u
8:30-8:45
u
6:00-6:30
u
6:30-7:30
SD
13:15-14:15
2009/10
11:30-12:00
JUN
12:00-12:15
u
14:45-15:15
2006
17:30-18:00
SD
18:00-18:15
u
15:45-16:15
2003
16:15-16:45
2004
16:45-17:00
u
15:45-16:30
A
8:00-8:30
u
5:45-6:00
u
7:00-8:00
B.O.S.
6:00-7:00
Hr.Týnec
10:45-12:00
PROCH
12:00-12:15
u
12:00-12:15
u
20:30-21:30
MP
21:30-21:45
u
21:30-22:45
Derner
22:45-23:00
u
23:00-23:15
u
5:45-6:45
JHV
5:00-6:00
Fuka
5:00-6:00
Kvapil
6:00-6:15
u
5:30-5:45
u
20:45-21:45
RFP 1
21:30-22:30
Labská
21:15-21:31
u
20:15-21:00
u
19:30-20:45
Kraso Orion
19:15-19:31
u
20:45-21:00
u
10:15-11:45
Kraso solo
17:00-18:30
Kraso kurz
18:30-18:45
u
20:00-20:15
u
21:45-23:00
Cinkán
18:45-20:00
Kraso Orion
21:00-22:15
SUD
21:00-22:30
Horák
22:15-22:31
u
22:30-22:45
u
20:45-21:00
u
19:15-20:45
Kudrnáč
Piksla
19:00-19:15
u
18:15-19:30
RFP
19:30-19:45
u
20:45-21:00
u
22:15-22:31
u
21:00-22:15
HC Racek
12:15-13:15
Rotr
13:15-13:31
u
22:30-22:45
u
21:45-22:00
u
11:45-12:45
PROCH
12:45-13:00
u
13:45-14:45
Kraso indi
13:30-13:45
u
13:45-14:45
Kraso indi
15:00-16:30
Kraso solo
14:45-15:00
u
19:00-20:00
Kraso Polárky
7:00-7:15
u
6:45-7:00
u
13:30-13:45
u
20:00-20:15
u
20:15-21:15
Sledge
21:30-22:45
Kraso Avalanche
21:15-21:31
u
22:45-23:00
u
14:30-15:45
Kraso solo
18:15-19:15
Kraso solo
20:15-21:15
Klemša
13:45-14:15
u
15:00-17:00
Bruslení
14:30-15:00
u
17:00-17:30
u
8:30-9:30
Kraso Polárky
5:00-10:00
Technická příprava
10:30-11:00
u
21:00-22:00
Dohnanský
22:00-22:15
u
21:00-22:00
Coufal
11:00-11:15
u
11:15-12:00
A
5:00-7:00
HC Dynamo
REKLAMY

12:30-14:30
JUNÁK
14:15-15:00
BR / ZKL
Brankáři základna (2007, 2008, 2009, 2010)
16:00-17:00
SD
22:00-22:15
u
20:30-21:00
u
11:15-11:31
u
5-6
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
16.1
út
17.1
st
18.1
čt
19.1

20.1
so
21.1
ne
22.1
VH
MH
VH
MH
VH
MH
VH
MH
VH
MH
VH
MH
VH
MH