VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.
Tisk
7:30-8:15
DOR
8:30-9:15
JUN
15:15-16:15
3. TŘÍDA
16:30-17:30
8. TŘÍDA
17:45-18:45
DOR
19:00-20:00
VAS
14:00-15:00
5. + 6. TŘÍDA
6:15-7:15
HCV - INDIV. ŽÁCI
20:15-21:15
HC IHC
18:15-19:30
JUN
15:15-16:15
4. TŘÍDA
16:30-18:00
HCV - POJĎ HRÁT HOKEJ
6:15-7:15
7. TŘÍDA
14:00-15:00
MDOR
19:45-21:00
KAŠTAN KAFE-SERVIS
11:30-12:15
AKADEM
15:15-16:15
3. TŘÍDA
16:30-17:30
MDOR
17:45-18:45
DOR
19:00-20:00
JUN
20:15-21:30
HUDEČEK
6:15-7:15
BK
9:45-11:15
HCV
14:00-15:00
5. TŘÍDA
18:45-19:45
8. TŘÍDA
20:00-21:15
DVOŘÁK
6:15-7:15
6. TŘÍDA
7:30-8:30
MDOR
15:15-16:15
4. TŘÍDA
16:30-18:30
PŘÍPRAVKA
9:45-12:00
HCV
21:00-22:15
PLEVA Petr
22:15-0:00
VÍTKOVICE ARÉNA
7:30-8:15
JUN
8:30-9:15
DOR
14:45-15:45
6. TŘÍDA
16:00-17:00
8. TŘÍDA
18:30-19:30
DOR
17:15-18:15
JUN
19:45-20:45
BK
6:15-9:30
BRANKÁŘI
16:00-18:00
UTKÁNÍ 5. TŘÍDA - KARVINÁ
14:45-15:45
MDOR
18:15-19:30
HCV - STARÁ GARDA
19:45-21:00
HC MEDVĚDI
21:15-22:15
MOŠKOŘ
10:00-14:00
HCV
6:00-0:00
VÍTKOVICE ARÉNA
19:00-20:00
STUDÉNKA
14:00-15:00
6. + 7. TŘÍDA
6:15-7:15
8. TŘÍDA
7:30-8:30
MDOR
9:45-11:15
HCV
20:15-21:15
HC IHC
17:45-18:45
DOR
16:30-17:30
JUN
15:15-16:15
3. + 4. TŘÍDA
12:45-14:00
HASIČI
8:30-9:00
JUN
19:45-21:00
STOJANOV
14:15-15:15
DOR
15:30-16:20
VÍTKOVICE ARÉNA
16:20-16:40
UTKÁNÍ JUN - ROZBRUSLENÍ
17:00-19:30
UTKÁNÍ JUN- ZLÍN
6:15-7:15
5. TŘÍDA
18:30-19:30
STUDÉNKA - muži
6:15-7:15
4. TŘÍDA
14:45-15:45
7. TŘÍDA
16:00-17:00
6. TŘÍDA
17:15-18:15
8. TŘÍDA
19:45-21:00
ŠVERMA
21:15-22:15
KUTÁLKA
22:30-23:45
ŠROM
7:30-8:45
BELINA
14:30-16:00
AKCE - KRASO
16:15-17:45
AKCE - KRASO
18:00-19:30
AKCE - KRASO
11:00-12:30
HCV
9:00-10:00
STUDÉNKA - ŽÁCI
20:00-21:15
PRONÁJEM - BLAŽEK VOJTĚCH
9:30-11:30
UTKÁNÍ 5. TŘÍDA - BOHUMÍN
11:30-12:20
VÍTKOVICE ARÉNA
12:20-12:40
UTKÁNÍ JUN - ROZBRUSLENÍ
18:30-19:45
HC ORLI
13:00-15:30
UTKÁNÍ JUN- OLOMOUC
17:00-18:15
LINDOVSKÝ
20:00-21:15
HC KANCI
21:00-22:15
ONDRAČKA
7:30-8:45
ŠVERMA
10:30-11:45
JANEČKA
19:30-20:45
PETŘVALD
9:00-10:15
HCV
15:20-15:40
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
13:30-15:20
VÍTKOVICE ARÉNA
12:00-13:15
PRONÁJEM - POKLUDA
16:00-19:00
UTKÁNÍ HCV - MLADÁ BOLESLAV
10:15-11:30
DUDA
15:30-17:00
GERDA
9:00-10:00
STUDÉNKA - žáci
17:15-18:30
BABINEC
18:45-20:00
PAVLITA
20:15-21:30
KESELY
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
18.9
út
19.9
st
20.9
čt
21.9

22.9
so
23.9
ne
24.9
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH