VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.
Tisk
11:00-12:15
HCV
7:30-8:15
AKADEM
8:30-9:15
AKADEM
14:30-15:30
6. TŘÍDA
15:45-16:45
8. TŘÍDA
17:00-18:15
DOR
18:30-19:30
JUN
19:45-20:45
VAS
10:00-11:00
ŠKOLKA - Hello
11:15-12:15
ŠKOLA
14:00-15:00
4. TŘÍDA
15:15-16:15
3. TŘÍDA
16:30-18:30
PŘÍPRAVKA
6:30-7:30
HCV - individuální trénink
18:45-20:00
KAŠTAN KAFE-SERVIS
20:15-21:15
HC IHC
10:00-11:00
HCV
20:30-21:45
HUDEČEK
14:00-15:00
5. TŘÍDA
12:00-13:45
JUN
6:45-7:45
8. TŘÍDA
17:00-20:00
UTKÁNÍ HCV - ZLÍN
16:20-16:40
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
22:00-23:15
DVOŘÁK
6:15-7:15
7. TŘÍDA
7:30-8:30
MDOR
14:00-15:00
4. TŘÍDA
15:15-16:15
3. TŘÍDA
16:30-18:30
PŘÍPRAVKA
18:45-19:45
DOR
20:00-21:15
KRATOCHVÍLA
10:00-11:30
HCV
7:30-8:15
AKADEM
8:30-9:15
AKADEM
14:30-15:30
5. TŘÍDA
15:45-16:45
7. TŘÍDA
17:00-18:00
JUN
18:15-19:30
DOR
19:45-21:00
RADVANICE
10:00-11:00
ŠKOLKA - Hello
16:00-17:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
17:30-18:15
VÍTKOVICE ARÉNA
6:15-9:30
BRANKÁŘI
14:30-15:30
MDOR
18:15-19:30
HCV - Stará garda
19:45-21:00
HC MEDVĚDI
21:15-22:15
MOŠKOŘ
10:00-11:30
HCV
19:45-21:00
HT EUROMASTER
11:45-12:30
AKADEM
12:45-13:45
JUN
14:00-15:00
6. + 7. TŘÍDA
15:15-16:15
DOR
16:45-19:30
UTKÁNÍ MDOR - TŘINEC
9:00-11:00
UNIVERZITA
6:15-7:15
5. TŘÍDA
12:45-13:45
8. TŘÍDA
14:00-15:00
4. TŘÍDA
15:15-16:15
3. TŘÍDA
16:30-18:30
PŘÍPRAVKA
18:45-19:45
HC IHC
22:00-23:00
PLEVA Petr
16:20-16:40
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
10:00-10:30
HCV
9:00-9:30
JUN
13:45-14:45
MDOR
12:15-13:30
HASIČI
6:15-7:15
7. TŘÍDA
20:30-21:45
STOJANOV
17:00-20:00
UTKÁNÍ HCV - LIBEREC
10:00-11:00
HCV
7:00-8:00
6. TŘÍDA
13:30-14:30
5. TŘÍDA
14:45-15:45
8. TŘÍDA
17:00-19:30
UTKÁNÍ JUN - HRADEC KRÁLOVÉ
16:20-16:40
UTKÁNÍ JUN - rozbruslení
19:45-21:00
ŠVERMA
21:15-22:15
KUTÁLKA
22:30-23:45
ŠROM
11:15-12:15
ŠKOLA
8:30-9:30
ŠKOLKA - Hello
12:15-13:15
ŠKOLA
10:00-11:30
HCV
14:15-15:45
PREJDA
9:00-9:45
JUN
17:00-19:30
UTKÁNÍ JUN - PARDUBICE
16:20-16:40
UTKÁNÍ JUN - ROZBRUSLENÍ
7:30-8:45
BELINA
16:30-18:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
18:30-19:30
VÍTKOVICE ARÉNA
14:00-16:00
HCV
9:00-13:00
UTKÁNÍ 6. + 8. TŘÍDA - RT TORAX
19:30-20:45
HC ORLI
21:00-22:00
BLUMENSTEIN
22:15-23:15
ČÁSTEČKA
7:45-8:45
MDOR
9:30-10:00
HCV
17:30-18:45
DUDA
11:45-13:00
DOSTÁL
10:15-11:30
JANEČKA
19:00-20:15
CHRENKO
8:00-9:15
ŠVERMA
16:00-17:15
ONDRAČKA
13:15-14:15
ORSÁG
16:30-18:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
18:30-19:30
VÍTKOVICE ARÉNA
19:30-20:45
PAVLITA
21:00-22:15
KALVODA
9:45-13:45
UTKÁNÍ 5. + 7. TŘÍDA - Šumperk
14:30-15:30
ÚMOb OVA - Vítkovice
8:00-9:15
BABINEC
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
20.2
út
21.2
st
22.2
čt
23.2

24.2
so
25.2
ne
26.2
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH