VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.
Tisk
9:45-11:15
HCV
7:30-8:30
DOR + JUN
14:00-15:00
5. + 6. TŘÍDA
15:15-16:15
3. TŘÍDA
16:30-17:30
8. TŘÍDA
17:45-18:45
DOR
19:00-20:00
JUN
20:15-21:15
VAS
21:30-22:45
PRONÁJEM - VÁCLAVÍK
6:15-7:15
HCV-INDIV
20:00-21:15
KAŠTAN KAFE-SERVIS
6:15-7:15
7. TŘÍDA
14:00-15:00
MDOR
15:15-16:15
4. TŘÍDA
16:30-18:30
PŘÍPRAVKA
21:30-22:30
HC IHC
18:45-19:45
STUDÉNKA
9:45-11:15
HCV
19:00-20:00
JUN
7:30-8:30
AKADEM
14:00-15:00
5. TŘÍDA
15:15-16:15
3. TŘÍDA
16:30-17:30
8. TŘÍDA
17:45-18:45
DOR
6:15-7:15
BK
20:15-21:30
HUDEČEK
7:30-8:30
MDOR
14:00-15:00
6. TŘÍDA
15:15-16:15
4. TŘÍDA
6:30-7:15
HCV
16:30-18:30
PŘÍPRAVKA
18:45-19:45
MDOR
20:00-21:15
MM REALITY
21:30-22:45
DVOŘÁK
10:00-11:00
HCV
16:50-17:10
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
21:00-22:00
MOŠKOŘ
22:30-23:45
POHANKA
11:30-13:00
HCV
17:30-20:30
UTKÁNÍ HCV - JIHLAVA
6:15-7:15
HCV-INDIV
7:30-8:30
DOR + JUN
13:15-14:15
JUN
14:30-15:30
7. TŘÍDA
15:30-16:50
VÍTKOVICE ARÉNA
6:15-9:30
BRANKÁŘI
13:30-14:30
MDOR
14:45-15:45
5. TŘÍDA
17:15-18:15
DOR
20:00-21:15
HC MEDVĚDI
21:30-22:45
PLEVA Petr
16:00-17:00
8. TŘÍDA
18:30-19:45
HCV - Stará garda
9:45-10:45
ŠKOLA - Zdravá školka
9:45-11:15
HCV
15:15-16:15
4. TŘÍDA
16:30-17:30
8. TŘÍDA
17:45-18:45
JUN
19:00-20:00
DOR
20:15-21:30
RADVANICE
12:30-13:45
HASIČI
6:15-7:15
5. TŘÍDA
14:00-15:00
7. TŘÍDA
14:00-15:00
MDOR
9:00-11:00
UNIVERZITA
6:15-7:15
6. TŘÍDA
19:00-20:00
HC IHC
16:30-18:30
PŘÍPRAVKA
15:15-16:15
3. TŘÍDA
10:00-11:00
HCV
17:00-19:30
UTKÁNÍ JUN- SPARTA
12:20-12:40
UTKÁNÍ DOR - ROZBRUSLENÍ
16:20-16:40
UTKÁNÍ JUN - ROZBRUSLENÍ
19:45-21:00
STOJANOV
13:00-15:30
UTKÁNÍ DOR - ZLÍN
8:45-9:45
4. TŘÍDA
15:45-16:20
VÍTKOVICE ARÉNA
11:45-12:20
VÍTKOVICE ARÉNA
10:00-14:00
UTKÁNÍ 6. + 8. TŘÍDA - TŘINEC
19:15-20:30
ŠVERMA
20:45-21:45
KUTÁLKA
22:00-23:15
ŠROM
14:15-15:15
5. TŘÍDA
15:30-16:30
7. TŘÍDA
16:45-17:45
STUDÉNKA
13:00-15:30
UTKÁNÍ JUN- SLAVIA
8:00-8:45
HCV
12:20-12:40
UTKÁNÍ JUN - ROZBRUSLENÍ
18:00-19:15
LINDOVSKÝ
16:00-17:30
RADVANICE
10:45-11:45
MDOR
9:00-10:30
SLÍVA
11:45-12:20
VÍTKOVICE ARÉNA
18:30-19:30
VÍTKOVICE ARÉNA
19:30-20:45
HC ORLI
21:00-22:15
HC KANCI
9:00-12:40
UTKÁNÍ 5. + 7. TŘÍDA - KARVINÁ
7:30-8:45
BELINA
22:30-23:30
ČÁSTEČKA
16:30-18:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
13:00-15:45
UTKÁNÍ MDOR - B - Frýdek-Místek
17:30-18:45
DUDA
8:00-9:15
ŠVERMA
9:30-10:45
JANEČKA
11:00-12:15
HC OPICE
16:00-17:15
PETŘVALD
19:00-20:15
CHRENKO
20:30-21:45
ONDRAČKA
14:45-15:45
GERDA
13:30-14:30
PRONÁJEM - DRASTICH+KNOP
9:00-12:30
TURNAJ HCV - 4. TŘÍDY
12:45-15:30
UTKÁNÍ MDOR - VSETÍN
7:15-8:30
BABINEC
18:30-19:30
VÍTKOVICE ARÉNA
21:00-22:15
KESELY
16:30-18:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
19:30-20:45
PAVLITA
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
13.11
út
14.11
st
15.11
čt
16.11

17.11
so
18.11
ne
19.11
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH