Plavecký bazén a dětské centrum Odpočinková zóna komora Sportovní haly a fotbalová hřiště Tělovýchovná zařízení města Tábora
14.1.2019-20.1.2019
Výběr datumu
5:15-6:15
VU1825
20:45-21:45
HC N.VES
6:45-7:45
HCstA
7+8
8:00-9:15
HC ZŠ
7+8
10:00-11:00
HC ZŠ
13:45-14:45
HCmlA
6
15:00-16:15
HCpřA
A+B
16:30-17:30
HCšbr
17:45-19:00
HCm.dor
19:15-20:30
HCmuž
12:30-13:30
HC ZŠ
Kraso
10:00-11:00
škTSGTá
6:00-7:00
HCm.dor
7:15-8:15
HC ZŠ
5
8:30-9:30
HC ZŠ
6
14:00-15:00
HC ZŠ
7
15:15-16:15
HCbran
16:30-17:45
HCm.dor
18:00-19:15
HCmuž
19:30-20:45
HCB
+ Jun
21:00-22:00
HCB
Ženy
Mamby
16:45-17:45
HCpřC
C+D
18:00-19:15
HCjun
19:30-20:30
HCB
20:45-21:45
LAZAR
12:00-13:00
škOA
10:00-11:30
Veřejné bruslení
6:00-7:00
HCkraso
7:15-8:15
HC ZŠ
6
8:30-9:30
HC ZŠ
5
13:45-15:00
HCstA
8
15:15-16:30
HCm.dor
6:00-7:00
HCkraso
7:15-8:15
HC ZŠ
7+8
8:30-9:30
HC ZŠ
7+8
14:00-15:00
HCmlB
5
15:15-16:15
HCpřA
A+B
20:45-21:45
HCjun
12:30-13:30
HC ZŠ
Kraso
16:30-19:15
HCZm.dor
Dorost - Motor CB zač. 16,45
19:30-20:30
HCmuž
10:00-11:00
DC Mašiny
22:00-23:00
Bican
11:15-12:15
škSPŠS
5:45-6:45
HCkraso
6:45-7:35
HCpřA
7:35-8:30
HC ZŠ
5
13:00-14:00
HC ZŠ
6
14:15-15:30
HCstA
7+8
15:45-17:00
HCm.dor
17:15-18:30
HCmuž
18:45-19:45
HCB
20:00-21:00
HCold
8:45-9:45
šk.HUSOVA
10:00-11:00
škTSGTá
21:15-22:15
VONDRUSKA
17:25-20:15
HCZmuž
Muži - Hodonín zač. 18,00
14:30-17:10
HCZm.dor
Dorost - Žďár zač. 14,45
9:00-10:30
HCZpřA
Př.A-Motor CB zač. 9,00
10:45-14:15
HCZpřB
Př.B minihokej Ta/Linz/Sušice zač. 10,45
7:45-8:45
HCpřC
C+D
6:30-7:30
HCkraso
20:30-22:00
rez Ťoupal
18:30-21:15
HCZ-B
Muži B - Veselí zač. 19,00
15:45-18:15
HCZjun
Jun - Žďár zač. 16,00
11:30-13:20
HCZmlB
Ml.ž.B- Střelci JH zač. 11,30
13:35-15:30
HCZstB
St.ž.B - Střelci JH zač. 13,35
9:30-11:00
Veřejné bruslení
6:30-8:00
ANTI
8:15-9:15
HCšbr
21:30-22:45
BUREŠ
5-6
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
2-3
pondělí
14.1
úterý
15.1
středa
16.1
čtvrtek
17.1
pátek
18.1
sobota
19.1
neděle
20.1