Plavecký bazén a saunaUmělá trávaRegeneraceTělocvična Technické služby Havlíčkův Brod
Tisk
20:45-22:00
CoraHB
Keřkov - Kometa
15:30-16:45
CoraHB
Tornáda - Přibyslav
14:15-15:15
7 - 8
20:30-21:45
volný led
21:45-22:00
U
18:15-18:30
U
22:00-22:15
U
12:45-14:00
CoraHB
Žabinec - Sirákov
15:00-15:30
U
16:45-17:00
U
17:00-18:30
Veřejné bruslení
Večerní
14:15-15:45
Veřejné bruslení
6:45-7:45
3 - 4
13:00-14:00
5 - 6
14:00-14:15
U
18:30-20:45
B
Chotěboř
20:45-21:00
U
15:15-15:30
U
15:30-16:30
MD
16:30-16:45
U
16:45-17:40
A
17:45-18:00
U
18:00-19:00
SD
19:00-19:15
U
19:15-20:15
B
20:15-20:30
U
7:30-8:45
5 - 6
8:45-9:00
U
13:00-14:00
1 - 2
14:15-15:15
3 - 4
15:15-15:30
U
7:30-8:45
7 - 8
19:15-20:30
CoraHB
CoraHB - Nížkov
9:00-11:30
Veřejné bruslení
9:00-11:30
Veřejné bruslení
6:15-7:15
BK-IHS Powerskating
5:45-6:00
U
17:55-18:15
B
16:30-16:45
U
16:45-17:45
SD
16:45-17:00
U
15:45-16:25
U
16:25-16:45
B
16:45-17:00
U
17:00-19:30
B
Litomyšl
19:30-19:45
U
21:00-21:15
U
17:40-17:55
U
12:15-12:45
U
16:30-16:45
U
15:30-16:30
Synchro. kraso
14:00-14:15
U
14:00-14:15
U
15:30-16:30
MD
20:30-21:45
volný led
20:15-20:30
U
19:00-20:15
CoraHB
Hnát - Květinov
20:15-20:30
U
18:15-20:15
Veřejné bruslení
Večerní
21:45-22:00
U
12:00-13:00
Veřejné bruslení
8:15-9:00
Školka
18:00-18:15
U
5:45-6:00
U
6:15-7:15
BK-IHS Powerskating
7:15-7:30
U
13:00-14:00
3 - 4
14:15-15:15
5 - 6
7:45-8:00
U
14:00-14:15
U
8:45-9:00
U
15:15-15:30
U
17:45-18:00
U
18:00-19:00
A
19:00-19:15
U
20:30-20:45
U
14:15-15:30
7 - 8
15:45-16:45
A
8:00-8:15
U
8:15-9:30
Přípr.
7:30-7:45
U
8:00-9:15
Přípr.,1+2
9:30-9:45
U
10:30-10:45
U
7:15-7:30
U
7:30-8:45
MD
8:45-9:00
U
7:15-7:30
U
11:30-12:00
U
21:30-21:45
U
21:00-21:30
Košmider
19:45-21:00
BSP
9:00-11:30
Veřejné bruslení
11:30-12:00
U
12:00-12:45
A
9:00-11:30
Veřejné bruslení
11:30-12:00
U
11:30-12:00
U
5:45-6:00
U
6:15-6:30
U
6:15-7:15
SD
14:00-14:15
U
13:00-14:00
1 - 2
16:45-17:45
A
18:30-19:00
U
9:45-11:30
4
Ledeč n/S
11:30-11:45
U
11:45-12:45
B
12:45-13:00
U
13:00-15:00
Veřejné bruslení
15:30-15:45
U
17:00-18:00
B
9:30-10:30
Synchro. kraso
9:15-9:30
U
7:00-8:00
Krasobruslení
6:30-6:45
U
10:45-12:15
Veřejné bruslení
22:00-22:15
U
20:45-22:00
CoraHB
Nížkov - D. Krupá
13:00-14:00
5 - 6
20:30-20:45
U
19:15-20:30
CoraHB
V. Losenice - Peugeot
16:45-17:45
SD
16:30-16:45
U
14:00-14:15
U
7:45-8:00
U
6:15-6:30
U
6:45-7:45
BK-IHS Powerskating
8:15-9:00
Školka
15:30-16:30
MD
15:15-15:30
U
14:15-15:15
7 - 8
11:30-12:00
U
9:00-11:30
Veřejné bruslení
19:00-19:15
U
18:00-19:00
B
17:45-18:00
U
5-6
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
16.1
út
17.1
st
18.1
čt
19.1

20.1
so
21.1
ne
22.1
REZERVACE pouze v pracovní době od 6:30 do 14:30 na tel. čísle: 569 422 518
Platbu za pronájem ledové plochy je nutné provést předem na pokladně krytého plaveckého bazénu. Lze platit i kreditní kartou.
Cena krátkodobého pronájmu ledové plochy: 06:00 – 22:00: 1 760,00 Kč / 22:00 – 24.00: 1 400,00 Kč
Cena vstupu na veřejné bruslení: dospělí: 30,00 Kč / děti do l5ti let: 20,00 Kč / doprovod: 10,00 Kč / broušení bruslí 30,00 Kč (pouze v době veřejného bruslení)