Tisk
6:15-7:15
Trénuj hokej
7:30-8:30
Sportovní třída
9:00-10:45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
10:45-11:45
Slovan - 70 dětí!!
11:45-13:30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13:30-14:30
ŠD Oskol
15:00-16:00
16:15-17:15
17:30-18:30
Připravka a 2.tř.
18:45-19:45
Muži
20:00-21:40
KAMHL play-out 2.kolo LOB-SEN
21:40-23:25
KAMHL play-off 2.kolo ZOP-BUL
6:00-7:00
4. tř
7:30-8:30
Sportovní třída dor
9:00-10:45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
10:45-11:45
Dohnal
11:45-12:45
Arc. gymn.
12:45-14:00
Slovan
14:30-15:30
3. tř
16:00-18:00
MŽ "C" - Kometa
18:00-20:00
SŽ "A" - Kometa
20:15-22:00
KAMHL play-off 2.kolo JIS-TOV
6:00-7:00
7:30-8:30
Sportovní třída
9:00-10:15
Zš 1.máje KM
10:15-11:30
ZŠ Oskol
11:30-13:00
Školy
13:00-14:45
Arc. gymn. a Slovan
15:00-16:00
3. + 4. třída
16:15-17:15
Přípravka a 2.tř.
17:30-18:30
Dorost
18:45-19:45
Muži
20:00-21:00
Junioři
21:15-23:00
KAMHL play-out 2.kolo KVA-RYM
6:00-7:00
3.tř
7:00-8:00
Trénuj hokej
8:15-9:15
Slovan - hokej
9:15-10:30
Školy
10:30-11:45
Zš Komenského - 2 třídy
12:15-13:15
Slovan - hokej
13:30-14:30
Zš Chropyně
15:00-16:00
4.tř.
16:15-17:15
Připravka a 2. tř.
18:00-20:00
Dorost - Znojmo
20:15-21:15
Junioři
21:30-23:20
KAMHL play-out 2.kolo LOB-SEN
7:30-8:30
Sportovní třída dor
9:00-11:00
Zš Břest - 120 dětí !!!
11:00-12:45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12:45-13:45
Kalabus
14:00-15:00
3.+4.tř.
15:15-16:15
Veřejnost
16:30-17:30
Dorost
18:00-19:00
Muži
19:15-20:15
Hanák, Reds
20:30-21:30
Račko, Pejcha
6:45-7:45
Kvasice
8:00-9:00
Školka bruslení
9:30-13:30
Turnaj přípravka 2012/2013
14:00-15:30
Veřejnost
17:00-19:15
Muži - Uničov
19:30-21:15
KAMHL play-off 2.kolo JIS-TOV
21:15-23:00
KAMHL play-off 2.kolo ZOP-BUL
6:15-7:45
Řihák
8:00-9:00
Školka bruslení
9:30-11:30
Junioři - Hodonín
12:00-14:00
KLP KM "A" - Berani Zlín
14:30-16:00
Veřejnost
16:30-17:45
Smékal
18:00-19:30
Fremach
5-6
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
po
18.2
út
19.2
st
20.2
čt
21.2

22.2
so
23.2
ne
24.2