Statistika Tisk Sareza Ostrava
16.1.2017-22.1.2017
Výběr datumu
16:10-17:00
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
10:30-11:30
ZŠ PORUBSKÁ 832
14:00-15:00
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
9:00-9:45
HC TORAX M
15:10-16:10
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
13:00-14:00
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
20:45-22:00
HAVLÍČEK
PRONÁJEM
7:30-8:30
VŠB
17:20-17:40
ROZB
18:00-20:30
HC RT TORAX PORUBA 2011 - HC KOPŘIVNICE
I I L I G A
17:30-18:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
20:30-21:45
PACH
PRONÁJEM
6:15-7:15
HC TORAX 3
19:00-20:15
AUTO KOZELSKÝ
PRONÁJEM
13:45-14:45
HC TORAX 5 + 6
15:00-16:00
HC TORAX 7
16:15-17:15
HC TORAX MD
19:00-20:00
HC TORAX INDIVNDUÁLNÍ
9:00-10:15
HC TORAX M
6:15-7:15
HC TORAX 6
15:25-16:15
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
13:15-14:10
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
14:20-15:15
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
17:30-18:45
HC TORAX SD
16:25-17:15
BRUSLAŘSKÝ KLUB SCM
16:30-17:45
HC TORAX MD
19:30-20:45
HC TORAX J
14:00-15:00
HC TORAX 3 + 4
15:15-16:15
HC TORAX 8
18:00-19:15
HC TORAX PŘÍPRAVKA
6:15-7:15
HC TORAX BRANKÁŘI
18:15-19:30
HC TORAX J
13:25-14:25
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
9:00-10:15
HC TORAX M
15:45-16:45
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
17:00-18:00
BRUSLAŘSKÝ KLUB SCM
14:35-15:35
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
22:00-23:00
ONDRAČKA
PRONÁJEM
20:00-21:15
STRATIL
PRONÁJEM
7:30-8:45
VŠB
17:45-19:00
HC TORAX MD
15:15-16:15
HC TORAX 4
6:15-7:15
HC TORAX 5
19:15-20:15
HC TORAX SD
14:00-15:00
HC TORAX 3
16:30-17:30
HC TORAX 8
20:30-21:45
MS AUTO CZ
PRONÁJEM
14:15-15:05
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
13:15-14:05
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
18:45-19:45
HC TORAX MD
6:15-7:30
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
9:00-10:15
HC TORAX M
17:30-18:30
HC TORAX 7
15:15-16:15
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
20:00-21:15
HC TORAX J
16:25-17:15
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
22:00-23:15
HC LEV
PRONÁJEM
23:15-2:00
REZERVACE
7:45-8:45
HC VÍTKOVICE Ž 8
6:15-7:15
HC TORAX 6
9:00-10:00
ZŠ J. VALČÍKA
15:00-16:00
HC TORAX 5
19:00-20:15
HC TORAX SD
13:45-14:45
HC TORAX 3 + 4
17:30-18:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
20:30-21:45
KESELY
PRONÁJEM
23:45-2:00
REZERVACE
7:30-8:30
HC VÍTKOVICE Ž 7
16:15-17:15
HC VÍTKOVICE Ž 5+6
22:45-23:45
PÍSEK
PRONÁJEM
8:30-10:00
JIHOČESKÝ REG - PLZEŇSKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
7:00-8:00
HC TORAX M
20:30-2:00
REZERVACE
10:15-11:45
ZLÍNSKÝ REG. - ÚSTECkÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
12:00-13:30
VYSOČINA - KARLOVARSKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
13:45-15:15
RARDUBICKÝ REG. - PLZEŇSKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
15:30-17:00
VYSOČINA - ÚSTECKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
17:15-18:45
LIBERECKÝ REG - JIHOMOR. REG
MČR REG. VÝBĚRY
19:00-20:30
PARDUBICKÝ REG. - ZLÍNSKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
6:00-7:00
REZERVACE
9:45-11:00
HC VÍTKOVICE M
6:00-8:00
REZERVACE
21:30-2:00
REZERVACE
8:00-9:30
MORAVSKOSLEZSKÝ R. - STŘEDOČESKÝ R.
MČR REG. VÝBĚRY
11:15-12:45
JIHOMOR. REG. - OLOMOUCKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
13:00-14:30
LIBERECKÝ REG - KRALOVEHRAD. REG.
MČR REG. VÝBĚRY
14:45-16:15
PRAHA - OLOMOUCkÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
16:30-18:00
KRALOVEHRAD R. - MORAVSKOSLEZSKÝ R
MČR REG. VÝBĚRY
18:15-19:45
KARLOVARSKÝ REG - JIHOČESKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
20:00-21:30
STŘEDOČESKÝ REG - PRAHA
MČR REG. VÝBĚRY
15:30-17:00
KRALOVEHRAD. R. - VYSOČINA
MČR REG. VÝBĚRY
6:00-8:30
REZERVACE
20:30-1:50
REZERVACE
8:30-10:00
KARLOVARSKÝ REG - KRALOVEHRAD REG
MČR REG. VÝBĚRY
10:15-11:45
PLZEŇSKÝ REG MORAVSKOSLEZSKÝ R
MČR REG. VÝBĚRY
12:00-13:30
JIHOČESKÝ REG - STŘEDOČESKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
13:45-15:15
PRAHA - KARLOVARSKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
19:00-20:30
OLOMOUCKÝ REG - STŘEDOČESKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
17:15-18:45
JIHOMOR. REG - ÚSTECKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
8:00-9:30
LIBERECKÝ REG - VYSOČINA
MČR REG. VÝBĚRY
9:45-10:45
HC VÍTKOVICE M
6:00-8:00
REZERVACE
21:15-2:00
REZERVACE
11:00-12:30
ÚSTECKÝ REG - OLOMOUCKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
18:00-19:30
MORAVSKOSLEZSKÝ R - JIHOČESKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
19:45-21:15
PRAHA - PARDUBICKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
12:45-14:15
JIHOMOR. REG - ZLÍNSKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
14:30-16:00
PARDUBICKÝ REG - LIBERECKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
16:15-17:45
PLZEŇSKÝ REG. - ZLÍNSKÝ REG.
MČR REG. VÝBĚRY
6:00-9:00
REZERVACE
19:30-2:00
REZERVACE
9:00-10:30
MORAVSKOSLEZSKÝ R - PRAHA
MČR REG. VÝBĚRY
10:45-12:15
STŘEDOČESKÝ REG. - LIBERECKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
12:30-14:00
OLOMOUCKÝ REG - KRALOVEHRAD R
MČR REG. VÝBĚRY
15:00-16:30
UTKÁNÍ O 3. MÍSTO
MČR REG. VÝBĚRY
17:00-18:30
F I N Á L E
MČR REG. VÝBĚRY
19:00-19:30
VYH. VÍŤ
MČR REG. VÝBĚRY
14:45-2:00
REZERVACE
6:00-8:00
REZERVACE
9:45-11:15
PLZEŇSKÝ REG - VYSOČINA
MČR REG. VÝBĚRY
11:30-13:00
ZLÍNSKÝ REG. - KARLOVARSKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
13:15-14:45
ÚSTECKÝ REG - PARDUBICKÝ REG
MČR REG. VÝBĚRY
8:00-9:30
JIHOČESKÝ REG - JIHOMOR. REG
MČR REG. VÝBĚRY
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
16.1
úterý
17.1
středa
18.1
čtvrtek
19.1
pátek
20.1
sobota
21.1
neděle
22.1
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2