Statistika Tisk Sareza Ostrava
25.3.2019-31.3.2019
Výběr datumu
15:45-16:45
BK OSTRAVA
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
18:00-19:15
HAVLÍČEK
PRONÁJEM
6:15-7:15
HC TORAX 5
19:30-20:45
AUTO KOZELSKÝ
PRONÁJEM
10:00-11:00
HC TORAX MUŽI
14:55-15:45
BK OSTRAVA
13:45-14:45
BK OSTRAVA
16:55-17:45
BK OSTRAVA
21:00-22:15
MAYER R.
PRONÁJEM
10:00-10:45
GYMNÁZIUM PRIGO
19:45-21:00
LACNÝ ONDŘEJ
PRONÁJEM
ZAP
15:45-16:45
HC TORAX 6
18:30-19:30
HC TORAX 8
17:00-18:15
HC TORAX PŘÍPRAVKA
14:00-15:30
HC TORAX 3 + 4
7:45-8:45
BISKUPSKÉ GYMNÁZIUM OSTRAVA
21:15-22:15
ČSLH SLEDGE HOKEJ
8:45-9:45
ČSLH SLEDGE HOKEJ
10:00-10:45
POLSKO U18
11:00-11:45
POLSKO U18
19:00-20:00
HC TORAX JUNIOŘI
17:15-18:45
POLSKO U18
20:20-21:35
LACNÝ ONDŘEJ
PRONÁJEM
ZAP
14:00-15:00
BK OSTRAVA
15:10-16:00
BK OSTRAVA
16:10-17:00
BK OSTRAVA
7:30-8:30
OSU
22:00-23:00
KOBYLIAK M.
PRONÁJEM
6:15-7:15
HC TORAX 8
7:55-8:40
GYMNÁZIUM PRIGO
14:30-15:45
HC TORAX 5 + 6
6:15-7:15
HC TORAX BRANKAŘI P-3-7
16:00-17:45
HC RT TORAX PORUBA - SK KARVINÁ
KL PŘÍPRAVKY 2009
18:00-19:00
HC TORAX PŘÍPRAVKA
9:30-10:30
HC TORAX MUŽI
20:30-21:45
ONDRAČKA
PRONÁJEM
19:15-20:15
HC TORAX DOROST
22:15-23:30
BODICKÝ
PRONÁJEM
ZAP
18:00-20:30
HC RT TORAX PORUBA - HC ENERGIE KARLOVY VARY "B"
BARÁŽ EXLD
17:45-17:55
ROZB
10:00-10:45
POLSKO U18
11:00-11:45
POLSKO U18
7:30-8:30
VŠB
6:15-7:15
BK OSTRAVA
20:45-22:00
MS AUTO CZ
PRONÁJEM
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
16:10-17:00
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
13:50-14:50
BK OSTRAVA
17:00-17:45
ÚPRAVA LP
7:55-8:40
GYMNÁZIUM PRIGO
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
17:30-19:00
POLSKO U18
14:30-16:00
HC TORAX 5 + 6
16:15-17:15
HC TORAX 7
9:30-10:30
HC TORAX MUŽI
6:15-7:15
HC TORAX 8
10:45-11:45
HC TORAX
10:00-11:00
POLSKO U18
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
6:15-7:15
BK OSTRAVA
7:45-8:30
GYMNÁZIUM PRIGO
18:20-19:15
HC TORAX DOROST
19:30-20:30
HC TORAX JUNIOŘI
20:45-22:00
KESELY
PRONÁJEM
ZAP
15:15-16:00
HC TORAX 7
17:20-18:05
HC TORAX 8
16:15-17:05
BK OSTRAVA
12:10-13:00
BK OSTRAVA
13:00-13:50
BK OSTRAVA
14:00-15:00
BK OSTRAVA
8:00-9:00
ZŠ KLEGOVA
9:30-10:30
HC TORAX MUŽI
20:50-22:05
PRACNÝ
PRONÁJEM
19:20-20:35
MAYER R.
PRONÁJEM
17:50-19:05
HC TORAX PŘÍPRAVKA
16:15-17:30
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
14:30-16:00
HC TORAX 3 + 4
10:00-11:00
POLSKO U18
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
22:00-23:30
ŘEHUŘEK
PRONÁJEM
19:30-20:45
KLIMEK R.
PRONÁJEM
6:15-7:15
HC TORAX 6
16:00-19:15
POLSKO U18
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ
13:50-14:50
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
8:00-9:00
ZŠ SVINOV
9:15-10:15
HC TORAX MUŽI
19:30-20:30
DRUŽKOVSKÝ
PRONÁJEM
6:15-7:15
HC TORAX 3 + 4
16:15-17:15
HC TORAX 7
15:00-16:00
HC TORAX 5
14:00-14:45
HC TORAX TID 5 + 6
17:30-19:00
BRUSLENÍ PRO DOSPĚLÉ
13:45-18:30
HC TIETO
PRONÁJEM
12:00-13:00
POLSKO U18
22:00-23:00
TOMÁŠEK R.
PRONÁJEM
19:00-20:15
KRAKOVSKÝ Z.
PRONÁJEM
ZAP
7:00-8:15
POLÁKOVÁ
PRONÁJEM
10:45-11:45
HC TORAX DOROST
20:30-21:45
LACNÝ ONDŘEJ
PRONÁJEM
ZAP
19:30-20:45
ŘEHÁK TOM.
PRONÁJEM
12:00-13:15
MAYER R.
PRONÁJEM
14:30-16:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
16:30-17:45
VRBA
PRONÁJEM
18:00-19:15
NETKOVÁ
PRONÁJEM
ZAP
10:00-11:30
UČÍME SE BRUSLIT
21:00-22:30
SIDZINA ON.
PRONÁJEM
10:15-11:15
POLSKO U18
13:30-16:00
HC RT TORAX PORUBA - HC HVĚZDA PRAHA
BARÁŽ EXLD
13:15-13:25
ROZB
20:45-22:00
HC POLANKA
PRONÁJEM
19:15-20:30
HK VENEZIA
PRONÁJEM
17:45-19:00
SOUKUP
PRONÁJEM
7:45-9:00
OČENÁŠEK
PRONÁJEM
16:15-17:30
KODECAR
PRONÁJEM
ZAP
11:30-12:45
HC TIETO
PRONÁJEM
12:45-13:15
ÚPRAVA LP
7:45-9:00
KUDREJ
PRONÁJEM
17:00-18:00
DALKIA 2014
PRONÁJEM
18:15-19:30
HC TIETO
PRONÁJEM
10:00-12:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
15:30-16:45
HC JELEN KYJOVICE
PRONÁJEM
19:45-21:00
KROMPOLC J.
PRONÁJEM
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
25.3
úterý
26.3
středa
27.3
čtvrtek
28.3
pátek
29.3
sobota
30.3
neděle
31.3
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2