Statistika Tisk Sareza Ostrava
30.5.2016-5.6.2016
Výběr datumu
7:30-8:30
HC VÍTKOVICE SD
18:15-19:15
HC TORAX PŘÍPRAVKA
13:45-15:00
HC TORAX 3 + 4
20:45-21:45
HC TORAX J
15:15-16:30
HC VÍTKOVICE Ž 6
19:30-20:30
HC TORAX M
6:15-7:15
HC TORAX MD
16:45-18:00
HC VÍTKOVICE Ž 8
22:00-23:15
VARGA
PRONÁJEM
8:45-9:45
VŠB
8:00-22:00
PROVOZ BADMINTONOVÝCH KURTŮ
21:35-23:05
KRISTOFORI
PRONÁJEM
16:10-17:15
HC VÍTKOVICE Ž 5
17:30-18:35
HC VÍTKOVICE Ž 7
6:15-7:15
HC TORAX INDIVNDUÁLNÍ
18:50-19:50
HC TORAX 7 + 8
7:45-8:30
HC VÍTKOVICE MD
13:10-14:10
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
12:00-13:00
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
15:10-15:55
HC VÍTKOVICE Ž 4
14:25-15:10
HC VÍTKOVICE Ž 3
20:05-21:20
HC TORAX SD
8:45-9:30
HC VÍTKOVICE J
10:00-11:00
KOŠÁREK
PRONÁJEM
8:00-22:00
PROVOZ BADMINTONOVÝCH KURTŮ
6:15-7:15
HC TORAX INDIVNDUÁLNÍ
22:00-23:15
HC LEV
PRONÁJEM
18:00-19:00
HC TORAX SD
16:30-17:45
HC VÍTKOVICE PŘ
19:15-20:15
HC TORAX MD
7:45-8:45
HC VÍTKOVICE SD
14:00-15:00
HC VÍTKOVICE Ž 5
20:30-21:30
HC TORAX J
15:15-16:15
HC VÍTKOVICE Ž 7
9:00-10:00
VŠB
8:00-22:00
PROVOZ BADMINTONOVÝCH KURTŮ
20:15-21:15
HC AZ HAVÍŘOV 2010 Ž 6 + 8
17:45-18:45
HC VÍTKOVICE Ž 6
16:30-17:30
HC VÍTKOVICE Ž 4
7:45-8:30
HC VÍTKOVICE J
19:00-20:00
HC VÍTKOVICE Ž 8
15:30-16:30
HC VÍTKOVICE Ž 3
8:45-9:30
HC VÍTKOVICE MD
6:15-7:15
HC TORAX 7 + 8
14:15-15:15
HC TORAX 5 + 6
22:00-23:15
VARGA
PRONÁJEM
8:00-22:00
PROVOZ BADMINTONOVÝCH KURTŮ
21:25-22:40
PLESNÁ
16:45-17:45
HC TORAX M
15:30-16:30
HC TORAX 5 + 6
14:15-15:15
HC TORAX 3 + 4
23:00-0:30
GOLASOVSKÝ
PRONÁJEM
12:00-13:00
KOŠÁREK
PRONÁJEM
20:10-21:10
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
19:00-20:00
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
18:00-18:50
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
7:30-8:45
VŠB
6:15-7:15
HC TORAX INDIVNDUÁLNÍ
8:00-22:00
PROVOZ BADMINTONOVÝCH KURTŮ
10:00-11:00
SELECT 49 TEAM
14:45-15:45
HC OLOMOUC
16:00-17:00
HC OLOMOUC
18:45-19:45
PETERKA
PRONÁJEM
8:30-9:45
PŘÍVARA
PRONÁJEM
7:15-8:15
MIŘIJOVSKÝ
PRONÁJEM
20:00-21:15
PRAVDA
PRONÁJEM
22:00-0:00
CHLUP
PRONÁJEM
13:30-14:30
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
12:15-13:15
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
11:15-12:05
BRUSLAŘSKÝ KLUB OSTRAVA
17:15-18:30
PARŮŽEK
PRONÁJEM
9:00-22:00
PROVOZ BADMINTONOVÝCH KURTŮ
18:30-19:30
HC AZ HAVÍŘOV 2010 MD
9:00-10:15
VHK VSETÍN
Ž 2 + 3
10:30-11:45
VHK VSETÍN
Ž 4+5+6
12:00-13:00
VHK VSETÍN
MD + SD
13:15-14:30
VHK VSETÍN
Ž 7 + 8
14:45-15:45
VHK VSETÍN
MD + SD
17:15-18:15
ORSÁG
PRONÁJEM
7:00-8:00
KRUPNÍK
PRONÁJEM
ZAP
6:00-6:45
TOMÁŠEK F
PRONÁJEM
LP 5:45-6:45
16:00-17:00
BABINEC
PRONÁJEM
22:00-23:15
LYČKA T.
PRONÁJEM
19:45-21:00
KODECAR
PRONÁJEM
9:00-22:00
PROVOZ BADMINTONOVÝCH KURTŮ
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
30.5
úterý
31.5
středa
1.6
čtvrtek
2.6
pátek
3.6
sobota
4.6
neděle
5.6
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2