Tisk
17:30-18:45
JUN
19:00-20:30
KRASO
6:30-7:45
AK HČJ
8:00-9:00
6.TŘ
12:00-12:45
HČJ
13:00-14:15
KRASO
14:30-15:45
2004
16:00-17:15
SD
20:45-22:15
MPZ
9:30-11:30
MUŽI
6:30-7:30
SP. BR. 5+6+7+8+9.TŘ.
7:45-9:00
5.TŘ
10:30-11:30
4.TŘ
14:30-15:45
2005
16:00-17:00
3.TŘ
17:15-18:30
2.TŘ
18:45-20:15
ZAMHL
20:30-22:00
ZAMHL
6:30-7:45
SD
8:00-9:00
8.TŘ
12:00-12:45
HČJ
12:45-13:45
2006
14:00-15:00
KRASO
17:30-20:30
ELH AUKRO BERANI ZLÍN-KOMETA
20:45-22:15
OLD BOYS
9:30-10:30
MUŽI
6:30-7:30
SP. BR. 2+3+4.TŘ.
7:45-9:00
4.TŘ
9:15-10:15
ACADEMICSCHOOL
13:30-14:30
2007
14:45-15:45
3.TŘ
16:00-17:00
MD
17:15-18:30
JUN
20:45-22:15
ZAMHL
6:30-7:30
SP.BR.
12:00-12:45
HČJ
13:00-14:15
KRASO
14:30-15:30
2004
15:45-17:00
JUN
17:15-18:30
SD
18:45-20:00
KRASO
20:15-21:45
VETERÁNI
9:30-11:30
MUŽI
6:30-7:30
MD
8:00-9:00
7.TŘ
10:30-11:30
5.TŘ
12:45-14:00
4.TŘ
14:15-15:15
2005
15:30-16:30
PŘÍPR.
16:30-17:30
ŠKOLA BRUSL.
17:45-18:45
2.TŘ
19:00-20:30
VEŘEJNOST
21:00-22:30
ZAMHL
8:00-9:00
6.TŘ
13:30-16:00
KRASO
16:15-17:15
SD
17:30-18:30
JUN
18:45-20:15
MANAG
20:30-22:00
RADOŇ
9:30-11:30
MUŽI
8:00-9:00
4.TŘ
9:15-10:15
KLUB.INDIV.TRÉNINK
12:00-13:00
KLUB.INDIV.TRÉNINK
13:15-14:15
3.TŘ
14:30-15:30
7.TŘ
15:45-16:45
PŘÍPR.
16:45-17:45
ŠKOLA BRUSL.
18:00-19:30
SHK LAPP
19:45-21:15
ZAMHL
21:30-23:00
YARINI
6:15-7:15
2006
7:30-8:15
2004
13:00-14:45
KRASO
15:00-16:00
MD
17:00-19:45
EJUN AUKRO BERANI ZLÍN-K.VARY
20:00-21:30
AVEX
22:00-23:00
SF AUTOSERVIS
9:30-10:30
MUŽI
6:15-7:15
2007
7:15-8:15
2005
8:30-9:15
9.TŘ.
11:15-12:15
ZŠEZ
14:00-15:00
3.TŘ
16:00-18:30
ELSD AUKRO BERANI ZLÍN-K.VARY
18:45-19:45
2.TŘ
20:00-21:30
ZAMHL
6:45-8:00
KRASO
8:00-9:00
KURZ BRUSLENÍ
12:00-14:45
ELSD AUKRO BERANI ZLÍN-PLZEŇ
15:00-19:00
MLŽ "C"+STŽ "A" AUKRO BERANI ZLÍN-KOMETA
19:15-20:45
JURČÍK
21:00-22:30
FAN CLUB
8:45-9:45
PŘÍPR.
10:00-11:00
ŠKOLA BRUSL.
12:00-14:45
EJUN AUKRO BERANI ZLÍN-KLADNO
15:30-17:30
SHK LAPP ZLÍN-HC SPARTA PRAHA
18:00-19:30
VEŘEJNOST
20:30-22:00
ZATLOUKAL
8:00-9:00
KURZ BRUSLENÍ
9:15-10:45
RACKOVÁ
11:00-12:30
HOBBY LIGA
12:45-14:15
HOBBY LIGA
14:30-16:00
HOBBY LIGA
16:15-17:45
MADER
18:00-19:30
LESKO
19:45-21:15
TOP NATUR
7:30-8:30
GOLMANI
10:00-12:00
SHK LAPP ZLÍN-MOTOR Č.BUDĚJOVICE
12:30-16:30
MLŽ "D"+STŽ "B" AUKRO BERANI ZLÍN-UH.HRADIŠTĚ
18:00-19:30
VEŘEJNOST
21:00-22:30
HRUBÝ ODHAD
8:45-9:45
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
15.1
út
16.1
st
17.1
čt
18.1

19.1
so
20.1
ne
21.1
Zimní stadion
PSG aréna
Zimní stadion
PSG aréna
Zimní stadion
PSG aréna
Zimní stadion
PSG aréna
Zimní stadion
PSG aréna
Zimní stadion
PSG aréna
Zimní stadion
PSG aréna